Kariera

Aktualnie poszukujemy:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Nr ref. SDS 12/13
Miejsce pracy:
Wrocław
Opis firmy:
Specjalizujemy się w profesjonalnych szkoleniach dla biznesu i doradztwie personalnym. Wspieramy naszych Klientów w rozwoju potencjału ludzkiego i budowaniu strategii personalnej.
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż usług firmy Kreator Premium, kompleksową obsługę klientów oraz doradztwo w zakresie szkoleń i  procesów personalnych.

Wymagamy:

-   Wykształcenia wyższego (preferowane: Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi)
-   Minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży usług (telemarketing i B2B, doświadczenie w sprzedaży usług szkoleniowo – doradczych będzie dużym atutem)
-   Pozytywnego podejścia do zagadnień sprzedaży
-   Otwartości na nową wiedzę i doświadczenia
-   Orientacji zadaniowej i konsekwencji w dążeniu do celów
-   Operatywności i zaradności
-   Samodzielności i dobrej organizacji pracy
-   Ciągłej chęci doskonalenia własnych umiejętności
-   Czynnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Ciekawą, dynamiczną  pracę w z młodym, zgranym i kompetentnym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
- Udział w interesujących szkoleniach i możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) wraz z listem motywacyjnym oraz numerem ref. SDS 12/13 na adres: rekrutacja@akademiaru.pl .

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.